Başkan Atabay, Mobil Zabıta Aracını tanıttı.

Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yönetmelik gereğince Pazaryerlerinde zabıta karakolu bulundurulması amacıyla düzenlenen Mobil Zabıta aracının tanıtımını Belediye Başkanı A.Deniz Atabay yaptı.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Çarşamba Pazarında Belediye Başkan Yardımcımız Salih Bankoğlu, Belediye Meclis üyeleri Erdal Baylan ve İbrahim Eray’ın katılımı ile Pazarcı esnaf ve vatandaşlara mobil zabıta aracını tanıttı.

Vatandaşlarımızın ve pazarcı esnafımızın herhangi bir sorunu olduğunda anında çözüm için zabıta müdürlüğü bünyesinde çalışan arkadaşlarımızın düşünerek kendi çabaları ile ortaya koymuş oldukları bir çalışma olduğunu belirten Başkan Atabay, Mobil zabıta aracının tüm pazaryerlerinde hizmet verecek, ilerleyen süreçlerde, araçları daha kapsamlı ve kullanışlı hale getirerek hizmet yelpazelerini genişleteceğiz dedi ve tüm çalışmalarımız pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımızın hizmetlerini kolaylaştırmak için ifadelerini kullandı.

Mobil Araç tanıtımı sonrası Çarşamba pazarını gezen Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.