HATİCE GENÇAY’IN BAŞKANLIĞI’NDA İLK MECLİS TOPLANDI 9.04.2024
Didim Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısı yapıldı. 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Didim’in ilk kadın Belediye Başkanı seçilerek tarihe geçen Hatice Gençay’ın başkanlığında ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Didim Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşı okundu.
Nisan ayı meclis toplantısını başlatan Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. 21 Gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Meclis Başkan Vekilleri, encümen üyeleri ve komisyonlar belirlenirken, 2023 yılı Faaliyet Raporu ve Denetim Komisyonu raporu oy çokluğu ile kabul edildi.
Diğer Haberler
-
DİDİM BELEDİYESİ’NDEN AŞURE İKRAMI
-
BAŞKAN GENÇAY, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI
-
BURCU KÖKSAL’DAN, BAŞKAN HATİCE GENÇAY’A ZİYARET
-
BAŞKAN GENÇAY “İLK 100 GÜNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ UNUTULMAZ ANLARA SAHNE OLDU
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ RENGARENK GÖRÜNTÜLERLE BAŞLADI
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ’NE SAYILI GÜNLER KALDI
-
BELEDİYE İŞLETMELERİNDE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR
-
BAŞKAN GENÇAY’DAN KURTULUŞ CADDESİ ESNAFINA ZİYARET
-
BAŞKAN GENÇAY, DİDİMLİ VATANDAŞLARI AĞIRLADI