HATİCE BAŞKAN İLK NİKAHINI KIYDI 13.04.2024
31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, Didim’in ilk kadın Belediye Başkanı seçilerek tarihe geçen Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, göreve geldikten sonraki ilk nikahını kıydı.
Didim’de yaşayan Onur Çetin ve Sibel Çağlayan’ın düğün törenine katılarak mutluluklarına ortak olan Başkan Gençay, genç çiftin nikahlarını kıyarak Belediye Başkanı unvanı ile ilk nikahını kıymış oldu.
Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay,
“Belediye Başkanı unvanıyla kıydığım ilk nikahta Didimli hemşehrilerimiz Onur Çetin ile Sibel Çağlayan’ın heyecanına ve mutluluklarına ortak oldum. Yüzünüzdeki gülücüklerin hiç eksilmemesini diliyor, çıktığınız bu güzel yolda sizlere ömür boyu saadet diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Diğer Haberler
-
DİDİM BELEDİYESİ’NDEN AŞURE İKRAMI
-
BAŞKAN GENÇAY, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI
-
BURCU KÖKSAL’DAN, BAŞKAN HATİCE GENÇAY’A ZİYARET
-
BAŞKAN GENÇAY “İLK 100 GÜNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ UNUTULMAZ ANLARA SAHNE OLDU
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ RENGARENK GÖRÜNTÜLERLE BAŞLADI
-
DİDİM LAVANTA FESTİVALİ’NE SAYILI GÜNLER KALDI
-
BELEDİYE İŞLETMELERİNDE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR
-
BAŞKAN GENÇAY’DAN KURTULUŞ CADDESİ ESNAFINA ZİYARET
-
BAŞKAN GENÇAY, DİDİMLİ VATANDAŞLARI AĞIRLADI